22/11/2021 Autor Kill Bill Wyłączono

Kufry dla Harley-Davidson Touring CVO 2014-2021

Pojemnie, bezpiecznie i stylowo. 

Podczas długich wycieczek motocyklowych nieuchronnie pojawia się pytanie – co zrobić z bagażem? Chcesz przecież, aby Twoje rzeczy były bezpieczne, a przede wszystkim chronione przed warunkami atmosferycznymi. 

Kufry Harley Davidson Touring CVO oferują wystarczającą ilość miejsca do przechowywania, a jednocześnie idealnie pasują do konstrukcji Twojej maszyny. Przy motocyklach touringowych wygląd bagażu jest niezwykle ważny, nie powinien wyglądać na nich jak jakieś „ciało obce”. Kufry HD Touring CVO są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Wyróżnią Twój motocykl i zawsze przyciągną wzrok entuzjastów. 

Kufry HD Touring CVO są wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS. Jest to niezwykle ważne, kiedy potrzebujesz, aby swój bagaż przewieźć bezpiecznie z punktu A do punktu B. 

  • Kufry niemalowane z głośnikami – czysty czarny ABS, przedłużane do 5” z pokrywami na głośniki. Zestaw zawiera głośniki i wszystkie elementy potrzebne do montażu. 
  • Kufry malowane na kolor szary (Harley Davidson) bez głośników – przedłużane do 5” z pokrywami na głośniki (uwaga, zestaw bez głośników!). Zestaw z okuciami chromowanymi, zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu. 

Kufry HD Touring CVO w zestawach posiadają wszystkie niezbędne elementy potrzebne do montażu. Zestaw jest gotowy do montażu, bez konieczności instrukcji obsługi.

Z takim wyposażeniem bez wahania możemy planować długie wycieczki, a nawet i wakacje na motocyklu. Kufry pomieszczą wszystko, co niezbędne podczas wyjazdu. Jednocześnie ich konstrukcja i możliwość zamknięcia kluczem, sprawiają że Twój bagaż jest naprawdę bezpieczny.

Masz pytania? Śmiało dzwoń, pisz!